Кінезітерапія

Що таке кінезітерапія?

Кінезітерапія – це передовий напрямок лікувальної фізкультури. Він активно розвивається протягом останніх десяти років, показуючи відмінну ефективність. Метод призначений для фізичної реабілітації та лікування хвороб опорно-рухової системи, прекрасно підходить для всіх вікових груп, включаючи дітей і людей похилого віку.

Як працює кінезітерапія?

В основі методики лежить виконання активних або навіть пасивних рухів в рамках спеціальних вправ або за допомогою спеціалізованих тренажерів. Це дає непоганий терапевтичний ефект.

Ціни

Тривалість Ціна за 1 заняття

1 заняття

550 грн

5 занять

510 грн

10 занять

490 грн

15 занять

470 грн

Суть в тому, що через хворобу, травм людські м’язи слабшають. Знижується рухливість суглобів і в цілому погіршується загальний стан здоров’я. Фізичні вправи в рамках методики викликають реакцію опорно-рухового апарату, що по ланцюжку запускає реакцію всіх систем організму.
Комплекс вправ підбирається індивідуально під кожного пацієнта, з урахуванням анамнезу і фізіологічних особливостей пацієнта. В результаті посилюється обмін речовин в кістково-м’язової системи людини, йде загальне оздоровлення.

Переваги кiнезітерапії

Комплекс вправ і процедур має широкі показання. Фахівці нашого центру рекомендують її при остеохондрозах, артрозах, сколиозах, коксартрозах, протрузіях, міжхребцевих грижах і багатьох інших захворюваннях, а також при післяопераційному і посттравматичному відновленні.

Кінезітерапія має ряд серйозних переваг:

  • немає обмежень за рекомендацією;
  • дешевше в порівнянні традиційними способами лікування;
  • усуває причини проблем, а не їх симптоми;
  • успішно використовується для лікування, профілактики, нарощування м’язової маси.

Запишіться на прийом до фахівця центру Модус, і під час консультації отримаєте відповіді на всі свої питання.

Modus
proapp.studia@gmail.com
вул. Володимирська, 49а
м. Київ , 01001 Україна
(067) 568-07-10