Послуги клiнiки здорового руху MODUS

Консультації лікаря фізіотерапевта, ортопеда, невролога в м. Київ

Консультація

Коли ви стикаєтеся з проблемами зі здоров’ям, першим виникає бажання позбутися від них. Природна реакція кожної нормальної людини. Щоб лікування не зашкодило, а принесло очікуваний ефект, для початку варто проконсультуватися у одного з фахівців медичного центру Модус.

Кінезітерапія в м. Київ і сучасна медицина | Modus

Кінезітерапія

Кінезітерапія приносить організму реальну користь, якщо грамотно підходити до цього питання. Кінезітерапія передбачає виконання активних і пасивних рухів, певних вправ лікувальної гімнастики та роботи на тренажерах для досягнення конкретного терапевтичного результату. У вашому розпорядженні – весь комплекс сучасних безпечних і ефективних тренажерів, а також унікальні масажери швейцарського бренду Compex.

Безопераційні методики лікування | Modus

Безопераційна методика лікування

Побоюєтеся післяопераційних ускладнень чи просто не хочете лягати на хірургічний стіл? Медичний центр Модус пропонує ефективне лікування складних захворювань без оперативного втручання. Остеохондрози, протрузії та грижі, артрози та коксартрози, сколіози, головні болі, болі в різних частинах тіла – з цими та іншими захворюваннями ми ефективно впораємося без операцій.

Міография - діагностика і лікування хребта в місті Київ | Modus

Діагностика

Ефективність лікування залежить від того, наскільки точно проведена діагностика, визначені причини болю і стан здоров’я тіла. Фахівці медцентру Модус використовують новітні методи діагностики. За результатами обстеження наш спеціаліст оцінить стан здоров’я, точно визначить проблемні зони і розробить програму відновлення.

Корреція та лікування асиметрії обличчя і тіла | Modus

Корекція

Легка асиметрія тіла у дорослої людини є нормальним явищем. Але коли вона стає відчутною, особливо якщо це асиметрія обличчя – це вже патологія, яку можна і потрібно лікувати. Фахівці медцентру Модус допоможуть вам упоратися з причинами захворювання, повернуть тілу здоров’я та симетричність.

Активно-пасивна реабілітація | Modus

Активно-пасивна реабілітація

Лікування опорно-рухового апарату без хірургічних операцій проходить легше, швидше й ефективніше. Центр кінезітерапії та активно-пасивної реабілітації Модус – найкраще тому підтвердження. Ми розробимо для вас індивідуальну програму занять на спеціальних тренажерах, які зроблять ваші м’язи, кістки, серцево-судинну та інші системи організму здоровими.

Масаж, міостимуляція тіла, кінезіотейпування в місті Київ | Modus

Масаж

Професійні масажисти Модус позбавлять вас від будь-яких болів у тілі за допомогою процедур лікувального масажу. Відновлення фізичного здоров’я та реабілітація може і повинна відбуватися безболісно, і ми знаємо, як цього досягти.

  Коли ви стикаєтеся з проблемами зі здоров’ям, першим виникає бажання позбутися від них. Природна реакція кожної нормальної людини. Щоб лікування не зашкодило, а принесло очікуваний ефект, для початку варто проконсультуватися у одного з фахівців медичного центру Модус. Щоб ви краще розуміли, до кого звертатися, ми розповімо про наших лікарів.

  Modus
  proapp.studia@gmail.com
  вул. Володимирська, 49а
  м. Київ , 01001 Україна
  (067) 568-07-10