Очень понравилось работать с Игорем. Беспокоило запястье, за один сеанс боли прошли! Так же работаем со спиной курсом, после первого занятия могу нормально разгибаться и боли почти нет, хотя до этого больше года куда только не ходила! Огромная благодарность!!!
Изабель Корн

Я фотограф і мама з активним способом життя. При цьому я ще займаюся танцями, але біль у спині ставав дедалі сильнішим. А я думала, що крепка. Спина боліла від потилиці до копчика.

Враження та результати після 15 занять дуже приємні.

1. персонал привітний і ввічливий.

2. В клініці чисто та затишно.

3. Реабілітологи- хлопці професіонали. Ще й гарненькі

4. Мені пощастило, що назначили до реабілітолога Марченка Віталія. Він кваліфікований спеціаліст і дуже зацікавлений у максимально хорошому результаті. Я йому реально вдячна бо почуваю себе бадьорі ше, спина перестала боліти я стала міцнішою, і тепер робити мої повсякденні завдання легше

Друже, дуже дякую за твою роботу та турботу

Ще у клініці застосовуються мілстимуляція після якої наче на світ народжуєшся і літаєш наче реактивний літак.

Раджу на всі 100

NataLI Lukashenko
Хороший ребцентр, кроме профессионального врача есть и новые тренажёры, что позволит быстро вылечить спину
Andrew Maydanichenko
Если Вам нужно восстановление после операции или травмы советую заниматься и обратиться в этот центр - тут профессиональный реабилитолог а также мануальный терапевт в Киеве + новое современное тренажёрное оборудование
EASY GAME
Дуже професійний підхід ,Валентин Віталійович лікар уважний та грамотний . У клініці сучасне обладнання.Вже після першого разу занять зникла біль у м'язах , та відчула легкість. Ціна-якість,більш ніж задоволена!)
Nadin Voutik
Хочу висловити велику подяку медичному центру Модус. Відвідую заняття уже місяць, і всім дуже задоволена. Займаюсь із реабілітологом Андрієм - справжній професіонал. Болі в попереку пройшли за 5 занять, зараз укріпляємо його)
Лілія Гарбар
Отличный центр, новое хорошее оборудование. Очень приветливый и грамотный персонал.
Настя Бондарчук
Современная клиника и профессиональный подход, считаю что лучше вы не найдёте! Обращайтесь и не переживайте за своё здоровья! Реабилитолог Андрей крутой ! Профессионал своего дела!
Cаша Пономарев
Современный реабилитационный центр в Киеве, отличные методики лечения и врачи терапевты
Сергей Волков
Очень благодарна сотрудникам, впервые в жизни мне рассказали детально причину болей в ноге и объяснили как убрать причины, а не просто снять симптомы. Поэтому записалась на курс и работаем вместе с специалистами реабилитационного центра Модус
Дарья Надточей
Modus
proapp.studia@gmail.com
вул. Володимирська, 49а
м. Київ , 01001 Україна
(067) 568-07-10