Приємний та лояльний персонал клініки. Рібята експерти у своїй галузі: доступними словами пояснюють та виконують свою справу. Менше чим за п’ять занять зняли біль та порівняли спину :)
Sviatoslav Pashnya
Очень приятная и чистая клиника, особенно хочу отметить Игоря Сафронова, к которому хожу на массаж. Настоящий профессионал своего дела.
Алиссия Титова
Найкращий реабілітаційний центр в Києві! Проходила тут курс лікування та масажів. Вже з першого заняття відчула ефект та значні покращення (зняли болі в шиї)! Дякую за професіоналізм та увагу! Кращої клініки не знайдете, всім рекомендую!)
Olya
Именно, благодаря клинике Модус, наконец-то стал чувствовать себя намного лучше за долгое время!!! Очень качественный и индивидуальный подход, что редкость в наше время! И отдельное спасибо реабилитологу Виталию, большой, большой РЕСПЕКТ!!!!
Александр Журавленко
В клініці працюють професіонали, знають своє діло на всі 100%, дуже подобається підхід, він індивідуальний. Головний лікар взагалі вище всіх похвал, вміє точно і швидко назначити і скоригувати курс реабілітації. Я дуже задоволений результатами команди!!!
Vyacheslav Domanchuk
Пройшла курс лікуванні у клініці. Хочу подякувати хлопцям-реабілітологам, які займаються індивідуально та приділяють увагу кожному пацієнту. Також хочу подякувати за організованість запису.
Юлія Кащій
Хочу висловити подяку керівнику центру Валентину Віталійовичу та тренеру Віталію Марченку. В центрі відвідала 20 занять під керівництвом досвідчених спеціалістів, на сучасному обладнанні. Відчуваю значне покращення фізичного стану. Крім того, приємно, що там панує атмосфера доброзичливості, поважного ставлення до відвідувачів. Однозначно рекомендую звертатися усім, хто турбується про своє здоров"я.
Елена Кондратенко
Очень понравилось работать с Игорем. Беспокоило запястье, за один сеанс боли прошли! Так же работаем со спиной курсом, после первого занятия могу нормально разгибаться и боли почти нет, хотя до этого больше года куда только не ходила! Огромная благодарность!!!
Изабель Корн

Я фотограф і мама з активним способом життя. При цьому я ще займаюся танцями, але біль у спині ставав дедалі сильнішим. А я думала, що крепка. Спина боліла від потилиці до копчика.

Враження та результати після 15 занять дуже приємні.

1. персонал привітний і ввічливий.

2. В клініці чисто та затишно.

3. Реабілітологи- хлопці професіонали. Ще й гарненькі

4. Мені пощастило, що назначили до реабілітолога Марченка Віталія. Він кваліфікований спеціаліст і дуже зацікавлений у максимально хорошому результаті. Я йому реально вдячна бо почуваю себе бадьорі ше, спина перестала боліти я стала міцнішою, і тепер робити мої повсякденні завдання легше

Друже, дуже дякую за твою роботу та турботу

Ще у клініці застосовуються мілстимуляція після якої наче на світ народжуєшся і літаєш наче реактивний літак.

Раджу на всі 100

NataLI Lukashenko
Хороший ребцентр, кроме профессионального врача есть и новые тренажёры, что позволит быстро вылечить спину
Andrew Maydanichenko
Если Вам нужно восстановление после операции или травмы советую заниматься и обратиться в этот центр - тут профессиональный реабилитолог а также мануальный терапевт в Киеве + новое современное тренажёрное оборудование
EASY GAME
Дуже професійний підхід ,Валентин Віталійович лікар уважний та грамотний . У клініці сучасне обладнання.Вже після першого разу занять зникла біль у м'язах , та відчула легкість. Ціна-якість,більш ніж задоволена!)
Nadin Voutik
Хочу висловити велику подяку медичному центру Модус. Відвідую заняття уже місяць, і всім дуже задоволена. Займаюсь із реабілітологом Андрієм - справжній професіонал. Болі в попереку пройшли за 5 занять, зараз укріпляємо його)
Лілія Гарбар
Отличный центр, новое хорошее оборудование. Очень приветливый и грамотный персонал.
Настя Бондарчук
Современная клиника и профессиональный подход, считаю что лучше вы не найдёте! Обращайтесь и не переживайте за своё здоровья! Реабилитолог Андрей крутой ! Профессионал своего дела!
Cаша Пономарев
Современный реабилитационный центр в Киеве, отличные методики лечения и врачи терапевты
Сергей Волков
Очень благодарна сотрудникам, впервые в жизни мне рассказали детально причину болей в ноге и объяснили как убрать причины, а не просто снять симптомы. Поэтому записалась на курс и работаем вместе с специалистами реабилитационного центра Модус
Дарья Надточей
Modus
proapp.studia@gmail.com
вул. Володимирська, 49а
м. Київ , 01001 Україна
(067) 568-07-10