Корекція

Що потрібно знати про асиметрію тіла?

Більшість людей вважають людське тіло пропорційним і симетричним, проте це не так. У природі немає абсолютної симетрії, і людина не є винятком. У зв’язку з цим легка, ледь помітна асиметрія тіла є нормальною і природною.

Коли розбіжності між протилежними частинами тіла становить 2-3 мм / 3-5 ° і менше – приводу для занепокоєння немає. Якщо ж асиметричність помітна візуально і впевнено перевищує ці розміри, то мова йде вже про патологію, яку можна і потрібно лікувати спеціалізованими методиками.

Звідки виникає асиметрія тіла?

Є дві форми цієї патології: вроджена і набута. Перша виникає внаслідок відхилень у розвитку плоду, а саме при формуванні кісткових, хрящових, м’язових, судинних структур голови і шиї.

  • нейром’язові патологій, які розвиваються після інсультів, невритів, дегенеративно-дистрофічних процесів;
  • травмувань опорно-рухового апарату;
  • захворювань кісткових структур, суглобів, а також пошкоджень нервової системи;
  • стійкого неправильного способу життя, що передбачає під собою тривале перебування в одній нетиповій для тіла позі і т.д.

Що б не було причиною, тіло поступово пристосовується під нові умови. А це може спричинити за собою набагато більш серйозні наслідки.

Корекція при асиметрії обличчя і тіла

При виявленні такої проблеми першим виникає бажання позбутися від неї. І для цього зовсім не потрібно хірургічне втручання. Або косметологічні процедури, коли мова йде про особу. Це буде спробою усунути симптоми, коли боротися потрібно з першопричиною.
Медичний центр Модус пропонує комплексне щадне лікування, корекцію асиметрію обличчя, тулуба без операцій, косметичних процедур. Ми проведемо повну діагностику і аналіз стану здоров’я, виділимо причину недуги, розробимо і реалізуємо оптимальний спосіб його повного лікування.

Modus
proapp.studia@gmail.com
вул. Володимирська, 49а
м. Київ , 01001 Україна
(067) 568-07-10