Безопераційна методика лікування

Хірургічне втручання – серйозна процедура, яка має масу обмежень і несе в собі чимало ризиків. Окремим питанням стоїть тривалий і складний етап відновлення. Через це операції підходять далеко не всім.

Кращою альтернативою є безопераційна методика лікування за допомогою ефективних процедур і вправ. Медичний центр Модус пропонує послуги лікувально-реабілітаційні послуги з довгостроковим позитивним ефектом.

Відновлення та лікування без операції

Робота наших фахівців полягає в тому, щоб підібрати комплекс лікувальних, відновлювальних процедур з мінімальною шкодою для здоров’я. Ми виходимо з того, що хірургічні операції – крайній, екстрений варіант.
Оздоровчий центр Модус використовує для безоперационного лікування і реабілітації пацієнтів такі техніки, як:

  • фізіотерапія;
  • кінезітерапія;
  • коригувальні терапії;
  • активно-пасивна реабілітація;
  • масажні процедури.

Провівши повну діагностику стану здоров’я пацієнта, ми визначаємо джерело / джерела проблем і усуваємо їх за допомогою ретельно підібраного набору вправ і процедур.

Які травми та хвороби можна лікувати за допомогою фізіотерапії?

Нерідко пацієнти оздоровчого центру Модус дивуються з того, як багато проблем зі здоров’ям можна вирішити за допомогою фізіотерапевтичних процедур. Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців із захворюваннями:

  • периферичної нервової системи, включаючи неврити, грижі в хребті, невралгії, остеохондрози і т.п .;
  • опорно-рухового апарату. Це артрози, артрити, шпори п’ят і т.д. Окремо варто відзначити успішне лікування травм, в тому числі лікування спортивних травм, посттравматичних і післяопераційну реабілітацію;
  • головні болі, панічні атаки, хворобливі відчуття у всіх частинах тіла.

Особливо ефективні безопераційні методи лікування у випадку з опорно-руховим апаратом. З їх допомогою можна вирішити більшість проблем, що виникають. Безопераційно прекрасно лікуються також: розтягнення та розриви зв’язок, остеохондрози, сколіози, протрузії, міжхребетні грижі, різні форми асиметрії тіла (в т.ч. сколіози), плоскостопість, періартрити / периартроз. Можете самі переконатися в тому, що методики дійсно працюють і приносять результат.

У чому особливість безопераційної методики?

Головна особливість полягає в тому, що робота з кожним пацієнтом вибудовується в індивідуальному порядку, з урахуванням всіх проблем і нюансів його здоров’я. Висока ефективність медичного центру Модус забезпечуються тим, що організм задіє, в першу чергу, свої внутрішні ресурси. За рахунок цього він паралельно зміцнюється.

Друга важлива особливість – лікарі нашого центру працюють не з симптомами, а з безпосередніми причинами. Ретельно підібрані вправи, процедури, маніпуляції роблять не тільки лікувальний, а й загальнооздоровчий ефект.

Modus
proapp.studia@gmail.com
вул. Володимирська, 49а
м. Київ , 01001 Україна
(067) 568-07-10